Gizlilik Koşulları

Genel
Sitemize üyelik için kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenliği bizler için çok önemlidir. Bu web sayfamız aracılığı ile Tailwind'e, herhangi bir Kişisel Bilginizi iletmenizin halinde bu bilgiler Gizlilik Politikamıza uygun olarak kullanılacaktır. Bu gizlilik politikamız, Web sitemizin tamamında uygulanmakta ve şartları zaman zaman değişebilmektedir. www.tailwind.com.tr sitesinde kullandığınız kişisel bilgiler başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.  

Gizlilik Bildirimi İlkesi
TAILWIND, gizliliğinizi korumak konusunda kararlıdır. Bu gizlilik bildirimi, tailwind.com.tr sitesinin (Site) veri toplama ve kullanma uygulamalarını açıklar. Bu siteye erişmeniz bu gizlilik bildiriminde tanımlanan, bilgi toplama ve kullanma uygulamalarını kabul ettiğinizi gösterir. 

Şahsınıza ait bilgilerin gizliliğinin bizim için esas teşkil ettiğini ve bu konuda kanunen yetkili kılınan merciler dışında herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını, teyit ve taahhüd ederiz. Topladığımız kişisel bilgiler arasında adınız, unvanınız, şirket veya kuruluşunuzun adı, iş e-posta adresiniz, iş telefonunuz, iş veya ev adresiniz ve iş tanımınızla, ve şirketinizle ile ilgili bilgiler olabilir. 

18 yaşından küçüklerin, tailwind.com.tr  Sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından dolayı TAILWIND sorumlu tutulamaz. Site, ziyaretleriniz hakkında, Siteye erişmek için kullandığınız Internet servis sağlayıcısının adı ve Internet Protokol (IP) adresi, Siteye erişme tarihi ve saatiniz, Sitede bulunduğunuz sırada eriştiğiniz sayfalar ve sitemize doğrudan bağlanmanızı sağlayan Web sitesinin Internet adresi gibi birtakım bilgiler toplayabilir. Bu bilgiler sitenin iyileştirilmesi, eğilimlerin analiz edilmesi ve Sitenin yönetilmesi için kullanılır. 

Sitede toplanan kişisel bilgiler, Sitenin işletilmesi ve istediğiniz veya yetkilendirdiğiniz hizmetlerin sağlanması ya da işlemlerin yerine getirilmesi için kullanılır. 

Bu gizlilik bildirimini zaman zaman güncelleyebiliriz. Topladığımız kişisel bilgileri korumak için hangi yöntemlerden yararlandığımız konusunda bilgi sahibi olmak için bu gizlilik bildirimini düzenli aralıklarla gözden geçirmenizi öneririz. Hizmeti sürekli şekilde kullanmanız bu gizlilik bildirimini ve yapılabilecek güncelleştirmeleri kabul ettiğiniz anlamına gelir. 

TAILWIND, bu gizlilik bildirimi hakkındaki yorumlarınızı almaktan memnuniyet duyar. TAILWIND 'in bu bildirime aykırı davrandığını düşünüyorsanız, bizimle elektronik yöntemlerle veya info@tailwind.com.tr posta adresinden bağlantı kurabilirsiniz.