SSS

Yolcularımız sadece tur operatörlerimizden bilet satın alabilmektedir.    

Tur Operatörü Telefon E-Mail Web Sitesi Ülke
Involatus +49 21 31 38 65 00 service@involatus.com www.involatus.com Almanya/İsviçre
Holiday Lines +972 3-6211011 www.kavei.co.il İsrail
Tailwind Havayolları olarak, Mahawe ve Billys Group Med.San. ve Tic. Ltd. Şti. ve bağlantılı şirketleri ile herhangi bir iş ortaklığımız bulunmamaktadır. 
Kayıp ve hasarlı bagaj için lost and found departmanımız ile iletişime geçilmesi gereklidir.
Tailwind Havayolları, Yer İşletme Müdürlüğü Kayıp Bagaj Departmanı
Telefon : +90 02423303808-09
Faks : +90 02423303857
E-Posta :  lostfound@tailwind.com.tr

Tailwind Havayolları ile gerçekleştireceğiniz uçuşunuz öncesi ücretli koltuk seçimi https://www.tailwind.com.tr/yolcu-hizmetleri üzerinden yapılabilmektedir. Sistem üzerinde uçuşunuzu göremiyorsanız uçuş tarihinizden 15 gün önce tekrar kontrol etmenizi rica ederiz.

Koltuk ücretleri aşağıda ki şekildedir ;

Standart Koltuk : 10 EUR

XL Koltuk : 20 EUR

Ön Sıra Koltuk : 20 EUR


Hamile yolcularımız 28. Haftaya kadar raporsuz, tekil gebelikte 28-36 arası doktor raporu ile 36.haftadan sonra ise  uçuşa kabul edilememektedir.İkiz gebeliklerde 28-32 hafta arası raporlu ve 32 haftadan sonra uçuşa kabul edilmemektedir. 

Doktor raporunun tarihi yedi günden eski olamaz. 

Raporu düzenleyen doktorun rapor üzerinde adı soyadı, diploma numarası ve imzası mutlaka olmalıdır


PRM yolcularımız talepleri doğrultusunda yanlarında tıbbi malzeme-ekipman taşıyabilmektedir. Bunun için ekstra ücret alınmamaktadır.

6 yaşından gün almış ve 12 yaşından gün almamış çocuk yolcularımız TWI seferlerinde refakatsiz olarak seyahat edebilir.Ancak:

  • Refakatsiz çocuk yolcumuzun seyahati, ebeveyn veya kanuni temsilcisinin iznine bağlıdır.
  • Seyahatinin tüm parkurlarına ait rezervasyonlarının onaylanmış olması gereklidir.
  • Refakatsiz çocuk Taşıma Yetki Belgesi formu doldurulur, ebeveyn veya kanuni temsilcisine imzalatılır.
  • Refakatsiz çocuk yolcumuz, uçağın kalkış saatinde boarding görevlisi tarafından uçağa götürülerek kabin amirine teslim edilir.


 


Bütün işlemler anlaşmalı Tur Operatörlerimiz tarafından yapılmakta olup Tailwind Havayolları tarafından münferit bilet satışı yapılmadığından herhangi bir yönlendirme yapılamamaktadır.

e-Vize, Türkiye'ye giriş yapılmasını sağlayan bir izin belgesidir.

6458 sayılı Yabancılar ve Uluslararası Koruma Kanunu'nun 7. maddesinin (b) fıkrasına göre, ülkemize giriş yapmak üzere gelen yabancılar, "vize, vize muafiyeti veya ikamet izin süresinin bitiminden itibaren en az 60 gün geçerli pasaport veya pasaport yerine geçen belge" taşımalılardır. Uyruğunuza göre diğer bazı koşulları sağlamanız gerekebilecektir. Başvuru aşamalarında uyruk ve giriş tarihinizi seçtikten sonra (varsa) bu koşullar hakkında bilgi sunulacaktır.

İnternet erişiminin olduğu her yerden kolaylıkla alabileceğiniz e-Vize sayesinde Türkiye Cumhuriyeti Temsilciliklerinde veya sınır kapısında sıra beklemeden vize başvurusunda bulunmanız ve Türkiye’ye giriş yapabilmeniz mümkündür.

www.evisa.gov.tr


Remove ?

Are you sure to delete?