Haberler

Havacılık profesyonelleri Aviation Festival Asia’da bir araya geldi

Yayın Tarihi: 02.03.2018

Avrupa’nın birçok noktasından ve yakın doğu ülkelerinden Türkiye’nin turistik merkezlerine charter uçuşlar gerçekleştiren Tailwind Havayolları, Aviation Festival Asia’ya katıldı. Asya’nın en büyük ticari havacılık etkinliği olan Aviation Festival Asia, sektörün önde gelen markalarını ve havacılık profesyonellerini Singapur’da bir araya getirdi.

Tailwind Havayolları'nın yeni hedefinde Asya var

Yayın Tarihi: 01.03.2018

Avrupa'nın birçok noktasından ve yakın doğu ülkelerinden Türkiye'nin turistik merkezlerine charter uçuşlar gerçekleştiren, mütevazi büyüklüğüne rağmen en güvenilir havayolu şirketlerinden biri konumunda olduklarını belirten Tailwind Havayolları Genel Müdürü Mehmet Bostan "Avrupa'dan sonra Asya ülkelerinde de küçük ama emin adımlarla ilerleyerek marka değerimizi güçlendiriyoruz" dedi.

AMAC Aerospace Grup CEO’su Kadri Muhiddin özel havacılık sektörünün en iyi CEO’su seçildi

Yayın Tarihi: 01.02.2018

VIP uçak bakım ve modifikasyon firması AMAC Aerospace Grup CEO'su ve Tailwind Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Muhiddin, Özel Havacılık Hizmetleri Sektörünün En İyi CEO’su ödülüne layık görüldü. Business Worldwide Magazine tarafından verilen ödülde global şirketlerin üst düzey yöneticilerinin başarıları ve etik davranışları değerlendiriliyor. 

AMAC Aerospace Başkanı Kadri Muhiddin’e Avrupa’da yılın en iyi Yönetici ödülü

Yayın Tarihi: 01.12.2015

Dünyanın en büyük özel sermaye sahipli VIP uçak bakım, modifikasyon ve dönüşüm merkezi AMAC Aerospace/İSVİÇRE‘ nin Başkanı Kadri Muhiddin, Avrupa’nın en çok okunan dergilerinden “European CEO” tarafından havacılık endüstrisinin en başarılı Yönetici ödülüne layık görüldü. Kadri Muhiddin aynı zamanda havayolumuzun Yönetim Kurulu Başkanıdır.