KURUMSAL

Hizmetlerimiz

Tailwind Havayolları, 2010 yılından bu yana IATA (Uluslararası Hava Taşıyıcıları Birliği) Operasyonel Emniyet Denetim Programı (IOSA) tescilli bir havayolu olma ayrıcalığına sahiptir. IOSA, IATA önderliğinde yürütülen emniyet odaklı bir denetim programıdır.

Havayollarının operasyonel yönetim ve kontrolünün emniyet seviyesinin değerlendirilmesinde kullanılan, dünya çapında tanınan ve kabul gören bir sistemdir. IOSA, denetimlerin sürekli ve standart şartlarda gerçekleşmesini güvence altına alan ve tüm dünya ülkeleri tarafından kabul gören denetim prensiplerini uygulamaktadır. IOSA sertifikasyonu, havayollarına, Emniyet performansının iyileştirilmesine ilave olarak, diğer havayolları ile kod paylaşımında kolaylık ve daha az denetim zorunluluğu yönünde faydalar sağlamaktadır.

Tailwind Havayolları, 2011 yılından bu yana ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi (QMS) tescilli bir havayolu olma ayrıcalığına da sahiptir.

ISO, şartları Uluslararası Standardizasyon Organizasyonu tarafından belirlenmiş bir yönetim sistemidir. ISO her tür işletmeye uygulanabilen, dünya çapında tanınan ve kabul gören bir sertifika programıdır. ISO sertifikasyonu, havayollarına, Kalite performansının iyileştirilmesine ilave olarak, müşteri memnuniyeti, operasyonel standardizasyon ve maliyet azaltma yönünde faydalar sağlamaktadır.

Sunmakta olduğumuz ana hizmetler;

Turistik Charter Uçuşlar
Yerli ve yabancı tüm seyahat acenteleri ve Tur Operatörlerinin sezonluk veya belli bir dönemi kapsayan uçuşlarında uçak ihtiyaçlarını karşılamak.

Özel Uçuşlar
Firma, kurum ve spor kulüplerinin ihtiyaç duydukları münferit uçak kiralamalarında yardımcı olmak.

Ekipli Uçak Kiralama
Uçak ihtiyacı olan yerli ve yabancı havayollarına uçaklarımızın bakım sorumluluğu ve uçak sigortası tarafımıza ait olmak üzere uçuş ekibi ile birlikte kiralamak.

İletişim
sales@tailwind.com.tr