Yasal Uyarı

Tailwind Havayolları Web Sitesi'ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. 

Web sitesinin sahibi TAILWIND HAVAYOLLARI A.Ş. (TAILWIND) olup, site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi TAILWIND'e aittir. Lütfen siteyi kullanmadan önce aşağıdakii kullanım şartlarını dikkatle okuyunuz. 

Kullanım Şartları
1-Bu site, TAILWIND tarafindan T.C. yasalarına uygun olarak yayınlanmaktadır.
2-İşbu site üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisi TAILWIND'e ait olup, siteye girmek ve kullanmakla sitenin kullanım ve sözleşme kurallarını kabul etmiş bulunuyorsunuz.
3-TAILWIND web sitesinde yer alan her türlü bilgi sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı hiçbir şekilde web sitesinde yer alan bilgilerin hatalı olduğu ya da bu bilgilere istinaden zarara uğradığı iddiasında bulunamaz. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, nihai ve güvenilir bilgileri, TAILWIND'den temin etmekle yükümlü olduğunu ve web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncel olmaması nedeniyle TAILWIND'in herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.
4-TAILWIND, sözleşme şartları da dahil olmak üzere, site ve site uzantılarında mevcut her tür koşulu, bilgiyi veya kullanicilara saglanan herhangi bir hizmeti önceden herhangi bir ihtara gerek duymaksızın değiştirme veya sona erdirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girebilir. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. TAILWIND, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.
5-TAILWIND'in internet sitesindeki tüm dokümanları TAILWIND'in mülkiyetindedir. Bu sitedeki hiçbir malzeme değiştirilemez, kopyalanamaz ve çoğaltılamaz. Yukarıda belirtilenden bağımsız olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz.
6-Resmi makamlardan kullanıcıya yönelik bir suç duyurusu ya da resmi soruşturma talebi gelmesi ve/veya kullanıcının TAILWIND sistemlerinin çalışmasına engel olacak ya da işleyişini değiştirecek herhangi bir elektronik sabotaj veya saldırı yaptığının tespit edilmesi halinde TAILWIND, kullanıcının kimlik bilgilerini araştırma ve yasal mercilere bildirimde bulunma hakkına sahiptir.
7-İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmaksızın dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar TAILWIND'in sorumluluğunda değildir.
8-Bazı durumlarda, şahsınıza özel olmayan bilgiler toplanabilir. Bu tip bilgilere örnek olarak kullandığınız internet browser'ın türü, işletim sisteminiz, sitemize linkle ya da ilanla ulaştığınız sitenin domain ismi verilebilir.
9-TAILWIND web sitesi, 'Kullanım Şartları'nın herhangi bir maddesini, bildirimde bulunmaksızın değiştirme, yenileme veya iptal hakkına sahiptir. Değiştirilen, yenilenen ya da yürürlükten kaldırılan her hüküm, yayın tarihinde tüm kullanıcılar bakımından hüküm ifade edecektir.
10-Bu anlaşma, T.C. yasalarına uygun olarak, hiçbir yasal tezata yer verilmeden yürütülecektir. Eğer bu anlaşmanın herhangi bir maddesi, yasadışı, geçersiz ya da herhangi bir nedenden ötürü yasal açıdan uygulanamaz durumdaysa, o halde söz konusu madde bu anlaşmadan çıkarılabilir sayılacak ve geriye kalan maddelerin geçerliliğini ve yasal açıdan uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.