Güvenlik

Güvenlik Politikamiz
TAILWIND, kişisel bilgilerinizin güvenliğini korumayı ilke edinmiştir. Kişisel bilgilerinizi yetkisiz erişime, kullanıma veya açığa çıkmaya karşı korumak için çok çeşitli güvenlik teknolojileri ve sistemleri kullanırız. Örneğin, sağladığımız bilgileri kontrol altındaki tesislerde bulunan, yüksek güvenlikli ve sınırlı erişimi olan bilgisayar sunucularında depolarız. 

Virüs Güvenliği
TAILWIND web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkanlar dahilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması için kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede kullanıcı, TAILWIND web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder. 

Bilgi Güvenliğiniz
Veri gönderdiğiniz formlarımız, iletim sırasında şifreli bir iletişim kanalı olan 128 Bit SSL (Güvenli Soket Katmanı) ile korunmaktadır. Söz konusu bu bilgiler TAILWIND'e ulaştığında, bu bilgiler olağan sıkı güvenlik ve gizlilik standartlarımıza uygun olarak korunacaktır. SSL'den yararlanabilmek için Web tarayıcınız SSL'i desteklemeli ve tarayıcınızdaki SSL opsiyonlarını faal hale getirilmelidir.

Verileriniz, ancak iş sürecimizin ihtiyaçları veya yasal zorunluluklar için gerekli oldukları sürece saklanacaktır.  

Bağlantılar
Bu Web sitesi, başka Web sitelerini ziyaret etmenizi kolaylaştırmak amacıyla çeşitli bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilen web sitelerinde TAILWIND'in hiç bir kontrolü bulunmadığından TAILWIND sorumlu olmayacak, bu bağlantılardan birini kullandığınızda, sitemizin gizlilik hüküm ve şartları geçerli olmayacaktır.

Bağlantı verilen web sitelerinde erişimizden, içeriğinden, kullanımınızdan ve verdiğiniz bilgilerden doğan sorumluluklar tamamen size aittir.