Tailwind İnsan Kaynakları olarak bizler tarifeli ve tarifesiz seferlerde, yerli ve yabancı tur operatörleri ve havayolları tarafından en çok tercih edilen havayolu olma vizyonumuza ulaşmak için odağımıza değerlerimizi alıyoruz;

Tailwind havayolunda çalışanlar olarak bizler;

  • Tecrübelerimizi işimize yansıtırız,
  • Yüksek kaliteyi hedefleriz,
  • Dakiğiz,
  • Emniyet ve güvenlik öncelikliyiz,

Ücret Politikası

Rekabetçi ücret politikasını uygulayabilmek için piyasa sektör bilgilerini, ekonomik parametreleri dikkate alırız. İlgili işin büyüklüğünü belirleyebilmek için iş değerlemesi yaparak ücret politikamızı belirleriz.

Olanaklarımız

Eğitim ve Gelişim;

Organizasyonumuzun “öğrenen organizasyon”olması yönünde yoğun çalışmalar yapıyoruz. İhtiyaç duyduğumuz bilgi ve yeteneği tanımlayarak bunu çalışanlar ile uyumlandırıyoruz.Tailwind hedef ve stratejilerine göre çalışanlarımızın eğitim ihtiyacını revize ediyor eğitim programları tasarlıyoruz.

Performans Yönetimi;

Her bir departmanın şirket hedeflerine ulaşmaya uyumlanan hedeflerini belirliyoruz. Anlık Başarı Ödülleri ile personelin üstün başarı gösterdiği durumlar, problemlere çözüm yaklaşımlarının hayata geçirilerek sonuçlanması yönetim tarafından değerlendirilerek ödüllendiriliyor.

Yan haklar;

İndirimli uçuş uygulaması,

Özel sağlık sigortası,

Sodexo/Multinet,

Doğum,Evlenme,Ölüm yardımları ile önemli anlarında çalışanlarımızın yanında oluyoruz.

Staj;

Kariyer hedeflerini belirlemede önemli bir dönemeç olan staj dönemini şirket olarak biz de gelecekteki potansiyel çalışma arkadaşlarımızın şirket kültürüne uygunluklarını gözlemleyebilmek için bir fırsat olarak görüyoruz. Stajyerlere teorik bilgilerini pratiğe dönüştürmelerinde destek oluyoruz.


Remove ?

Are you sure to delete?