İSTANBUL

Avrupa ile Asya kıtalarının kesiştiği noktada bulunan bir dünya kentidir. Şehir çağlar boyunca farklı uygarlık ve kültürlere ev sahipliği yapmış, yüzyıllar boyu çeşitli din, dil ve ırktan insanların bir arada yaşadığı kozmopolit ve metropolit yapısını korumuş ve tarihsel süreçte eşsiz bir mozaik hâlini almıştır. 

Yayın Tarihi: 19.09.2019 Detay
ANTALYA

Yeşilin ve mavinin en güzel tonlarını bir arada görebileceğiniz turizm cennetidir.Bölge tarih öncesinden günümüze dek pek çok medeniyeti barındırmıştır ve Türkiye'de en çok antik kent bulunan ildir.

Yayın Tarihi: 25.09.2019 Detay
ESKİŞEHİR

Türkiye'nin ''En Yaşanılabilir Kentler'' sıralamasında zirvesi göğüsleyen, Venedik'i aratmayan gondollarıyla adeta bir Avrupa şehrinde hissedeceğiniz, geçmişin kültürel dokusu ile modern hayatın harmanlandığı, bambaşka bir şehir Eskişehir.

Yayın Tarihi: 25.09.2019 Detay
KAPADOKYA

UNESCO Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan, Pers dilinde "Güzel Atlar Ülkesi" diye adlandırılan, nice medeniyetlere ev sahiplliği yapmıs,altmış milyon yıllık bir geçmişi olan düşler diyarı.

Yayın Tarihi: 25.09.2019 Detay
KARADENİZ

Kendinizi bir tablonun içinde hissedeceğiniz,hipnotize eden bir doğal güzelliğe sahip,4bin metreye yaklaşan zirveleri,yeşile doymanızı sağlayacak ormanları ile tam bir doğa harikası.

Yayın Tarihi: 25.09.2019 Detay
Remove ?

Are you sure to delete?