GENEL BİLGİLER

Uçak İçi Hizmetler

Siz değerli yolcularımızın uçuş memnuniyeti bizim için en değerli unsurdur. Yolculuğunuzun başlangıcından bitişine kadar sizlere güler yüzle hizmet verecek olan uçuş ekibimizin temel ilkesi konfor ve güvenliğinizi sağlamaktır.

Kabin personelimiz sizleri uçağa binişinizde karşılayacak ve yerlerinize oturmanızda yardımcı olacaktır. Çocuklu, yaşlı ve diğer özel yolcularımız için gereken hassasiyet gösterilecek olup ihtiyacı olan yolcularımıza yastık ve battaniye dağıtılacaktır. 

Koltuk ceplerinde yer alan zengin içeriği ve görselliği ile sizlere sunmuş olduğumuz dergimiz Tailwind Magazine'i okumaktan keyif alacağınız umuyoruz.

Ayrıca seyahatiniz boyunca sizlere uçuş güzergahı ve diğer konularda bilgilendirici anonslar yapılacaktır. 

Verdiğimiz hizmetimizin sürekli gelişimi için sizlerin görüş ve önerileri bizler için çok değerlidir. Bu nedenle uçuşlarımızda dağıtılacak olan ANKET formlarını doldurarak bizlere yardımcı olmanızdan mutluluk duyacağız. TWI ile yapacağınız seyahatlerinizde koltuklarınıza yaslanıp bizimle seyahat etmenin keyfini çıkarın.

İkram
İkram Servis Konseptimiz Tur Operatörü talepleri doğrultusunda belirlenmiş sıcak yemek veya sıcak sandviç olarak özen ve güler yüzle sunulacaktır. İkram servisi öncesi alkollü/alkolsüz içecek ve ikram servisi sonrası çay-kahve servisi yapılmaktadır. Alkollü içecek seçeneklerimiz bira, şarap (beyaz-kırmızı),viski, rakı, votka, cin v.s. olup ücret karşılığında servis edilmektedir.

Önemli Not : Bazı hatlarda Tur operatörlerinin isteği doğrultusunda ücretli ikram uygulaması yapılmaktadır. Yolcularımızın uçuş öncesi ilgili Tur operatöründen bilgi alması gerekmektedir.

Özel İstekleriniz Bizim İçin Önemlidir.

Özel yemek talebiniz var ise Tur operatörünüze başvurabilir veya  ana sayfamızda yer alan Özel Yolcu talepleri kısmından seçim yapabilirsiniz. Uçuş öncesi sipariş ettiğiniz özel yemeğinizi Check-in esnasında teyit ediniz.

Vejeteryansanız
VGML: (Vegetarian Meal) 

Herhangi Bir Sağlık Sorununuz Varsa
DBML: (Meal for Diabetics) Diyabetik Yemek
GFML:(Gluten Free Meal) Glutensiz

Özel Yemek İsteğiniz Varsa
KSML: (Kosher Meal) Koşer Yemeği
MOML: (Muslim Meal) Müslüman

Duty Free
Yemek servisimizin bitiminde Duty Free hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Duty Free magazin dergisinde ürün çeşitlerimiz ve fiyatları yer almaktadır. Tailwind ile yolculuğun keyfini çıkarırken bir yandan da sevdiklerinize dilediğiniz hediyeleri alma şansınız bulunmamaktadır. Uçakta satışa sunulan ürün çeşitliliği stoklarla sınırlıdır. Ödemeleriniz peşin veya Visa-Card / Mastercard kredi kartlarından herhangi biriyle yapabilirsiniz.