Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Bostan, Business Channel Türk TV’ye konuk oldu

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Bostan, Business Channel Türk TV’ye konuk oldu.
Mehmet Bey’in Tailwind Airlines ve havacılık sektörüne dair değerli yorumlarını paylaştığı programı izlemek için tıklayınız.

Yayın Tarihi: 25.05.2022 Detay
Tailwind Havayolları İspanya’ya tıbbi malzeme ulaştırdı

Sivil Havacılık sektörünün köklü şirketi Tailwind Havayolları, dünyanın koronavirüsle mücadelesine destek olmaya devam ediyor. Tahliye uçuşlarıyla insanları sevdiklerine ulaştıran Tailwind,  kargo seferleriyle de tıbbı malzeme sevk ediyor. Tailwind Havayolları ilk kargo seferi ile İzmir'den İspanya’ya tıbbı malzeme taşıdı. 

Yayın Tarihi: 01.04.2020 Detay
Tailwind Havayolları'nın yeni hedefinde Asya var

Avrupa'nın birçok noktasından ve yakın doğu ülkelerinden Türkiye'nin turistik merkezlerine charter uçuşlar gerçekleştiren, mütevazi büyüklüğüne rağmen en güvenilir havayolu şirketlerinden biri konumunda olduklarını belirten Tailwind Havayolları Genel Müdürü Mehmet Bostan "Avrupa'dan sonra Asya ülkelerinde de küçük ama emin adımlarla ilerleyerek marka değerimizi güçlendiriyoruz" dedi.

Yayın Tarihi: 29.08.2019 Detay
Tailwind Havayolları Amman uçuşlarını başlattı

Tailwind Havayolları, Pegas Turistik ve Tania Tours işbirliğiyle Ürdün’ün başkenti Amman’a uçuşlarını başlattı. İlk Amman uçuşunu 75 yolcu ile yapan uçak, iniş yaptığı Kraliçe Aliye Uluslararası Havalimanı’nda su takı ile karşılandı.

Yayın Tarihi: 04.07.2019 Detay
AMAC Aerospace Grup CEO’su Kadri Muhiddin özel havacılık sektörünün en iyi CEO’su seçildi

VIP uçak bakım ve modifikasyon firması AMAC Aerospace Grup CEO'su ve Tailwind Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Muhiddin, Özel Havacılık Hizmetleri Sektörünün En İyi CEO’su ödülüne layık görüldü. Business Worldwide Magazine tarafından verilen ödülde global şirketlerin üst düzey yöneticilerinin başarıları ve etik davranışları değerlendiriliyor. 

Yayın Tarihi: 29.08.2019 Detay
AMAC Aerospace Başkanı Kadri Muhiddin’e Avrupa’da yılın en iyi Yönetici ödülü

Dünyanın en büyük özel sermaye sahipli VIP uçak bakım, modifikasyon ve dönüşüm merkezi AMAC Aerospace/İSVİÇRE‘ nin Başkanı Kadri Muhiddin, Avrupa’nın en çok okunan dergilerinden “European CEO” tarafından havacılık endüstrisinin en başarılı Yönetici ödülüne layık görüldü. Kadri Muhiddin aynı zamanda havayolumuzun Yönetim Kurulu Başkanıdır.

Yayın Tarihi: 29.08.2019 Detay
Remove ?

Are you sure to delete?