Charter Uçuşlar

Turistik seri uçuşlar, özel kapalı gruplar, bayi toplantıları, spor organizasyonları, araç lansmanları, orkestra turneleri. Kısaca amaç ne olursa olsun Tailwind Airlines olarak konforlu bir uçuş için deneyimli kadromuz ile sizlerin hizmetinizdeyiz.

Sizinle işbirliği içinde uçuşunuzun kalkış ve inişten daha fazlası olması için çalışıyoruz. Talebinizin bize ulaşmasının ardından aşağıda yer alan hizmetlerin bir kısmını hemen almaya başlayacaksınız. Geri kalan hizmetleri ise gerek standart gerekse opsiyonel olarak sizlere sunuyoruz.

  • Rota Analizi (Uçuş süresi, direkt uçuş imkanları ve kullanılacak rotanın tespiti)
  • Havalimanı Analizi (Meydan açılış kapanış saatleri, iniş-kalkış saatlerinin uygunluğu ve havalimanında yer alan ekipman/hizmetlerin teyidi)
  • Uçuşun takibi ve koordinesi için 24 saat hizmet veren operasyon merkezi.
  • İhtiyaç halinde Tailwind Pazarlama ekibinin sizinle birlikte uçuşa katılması.
  • Olası özel durumlar için kişiye özel ikram opsiyonları.
  • Gruplara özel check-in imkanı.
  • Özel koltuk başlıkları, yastıklar, battaniyeler, sticker vs. kullanarak uçak içi görsel reklam kullanım imkanı.
  • Kişiye / kurumlara özel anons imkanları.

Daha fazla bilgi almak ve bizimle tanışmak için sales@tailwind.com.tr adresinden dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.


TURİSTİK CHARTER UÇUŞLAR


Alanında uzman ve turizmin ihtiyaçlarına hakim personeliyle Tailwind Airlines kurulduğu günden bu yana tur operatörlerine hizmet vermektedir. Ortaya koyduğumuz  kaliteli hizmet ile; Türkiye’ye turist getirmekte olan Tur Operatörleri için yıllık bazda yarım milyonun üzerinde yolcu taşıma kapasitesine ulaşmış bulunuyoruz.

Tur Operatörleri ile olan bu ilişkimizin çok özel olduğuna inanıyoruz ve bu bakış açımızı korumayı planlıyoruz. Eğer sizde Türkiye pazarına turist getirmek için çalışıyor ve güvenilir bir havayolu partneri arıyorsanız uzman ekibimize sales@tailwind.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz. Emin olun; yaptığınız işe değer veriyoruz ve sizi desteklemek adına elimizden geleni yapacağız.


MICE CHARTER UÇUŞLAR