Yönetim

Mehmet Bostan
Kadri Muhiddin
Yönetim Kurulu Başkanı Kadri Muhiddin uçak / motor ağır bakım, revizyon ve modifikasyon alanlarında 40 yılı aşkın tecrübesiyle başarılı bir havacılık uzmanıdır.

Uçak Mühendisi olan Kadri Muhiddin EASA teknisyen lisansına ve FAA amatör pilot lisansına sahip olup İngiltere'deki Kraliyet Havacılık Topluluğu üyesidir.

Tailwind Havayolları’nın yanı sıra AMAC Aerospace ve GAMIT Grup Şirketleri’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yürütmekte olan Kadri Muhiddin, derin ve kapsamlı sektörel bilgiye, dernek ve birlikler ile güçlü ticari bağlantılara ve bu alanda mali, ticari ve yasal gerekliliklere ilişkin kapsamlı bilgi birikimine sahiptir.
Mehmet Bostan
Mehmet Bostan
1966 yılında Darmstadt - Almanya’da doğmuştur. Saint Benoit Fransız Lisesi, İstanbul Atatürk Fen Lisesi ve İ.T.Ü Uçak Mühendisliği bölümü mezunudur.

Çeşitli havacılık işletmelerinde bakım, kalite ve emniyet birimlerinde yöneticilik yapmıştır. Teknisyen ve amatör pilot lisanslarına sahiptir.

2009 yılından bu yana Tailwind Havayolları’nda çeşitli unvanlarla çalışmış olup 2018 yılında Genel Müdür olarak atanmıştır. Evli ve Ali isminde bir çocuk sahibidir.
Burak Arkun
Burak Arkun
1975 yılında İstanbul'da doğdu. St.Georg Avusturya Lisesi ve İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İngilizce İktisat Bölümü mezunudur.

Londra merkezli bir banka olan Midland Bank, Uluslararası Mali Danışmanlık firması “Deloitte”, Türkiye’nin önde gelen lojistik firmalarından Omsan Lojistik A.Ş gibi firmalarda üst düzey görevler almıştır.

2017 yılında Tailwind Airlines'da CFO-Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlayan Burak Arkun aynı zamanda Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve ÜDY-3 Uluslararası Kargo Taşımacılığı ruhsatına sahiptir.